"Počítačová škola pro seniory: Získejte digitální dovednosti a objevte svět online"

27.03.2024

V naší škole se věnujeme pouze jednotlivcům, což znamená, že každý student má možnost získat individuální pozornost a péči od našich instruktorů. Neprobíháme ve velkých skupinách, což umožňuje flexibilitu a přizpůsobení výuky potřebám každého studenta.

Náš program se zaměřuje na základní dovednosti, které jsou nezbytné pro úspěšné používání počítače a internetu. To zahrnuje:

  1. Zakládání emailové schránky: Naučíme vás, jak si založit a spravovat emailovou schránku, abyste mohli komunikovat s rodinou, přáteli a obchodními partnery pomocí elektronické pošty.

  2. Práce s internetem: Naučíme vás, jak procházet internetem, vyhledávat informace, používat vyhledávací motory a bezpečně surfovat po internetu.

  3. Výběr počítače na míru: Poradíme vám s výběrem počítačového zařízení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím, a naučíme vás základní údržbě a správě počítače.

Co ještě naši školu vyznačuje, je možnost výuky přímo u vás doma. To znamená, že pokud preferujete učení v pohodlí vašeho domova, naši instruktoři rádi přijdou k vám a poskytnou vám individuální vzdělání přímo na vašem počítači.

Nenechte se zahanbit nedostatkem zkušeností s technologiemi. Naše Počítačová škola pro seniory vám poskytne potřebné dovednosti a sebedůvěru pro úspěšné používání počítače a internetu v každodenním životě.

Nyní je ten správný čas začít objevovat svět digitálního věku. Připojte se k nám a naučte se ovládat počítač s jistotou a radostí!

V případě zájmu nás kontaktujte na:

tel.: 777 111 787

email: kriz@pcpickup.cz