Inovativní spojení: PCpickup.cz a Bohemia Mobil s.r.o. vytvářejí synergii ve světě technologie a mobility

18.03.2024

Drazí přátelé,

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit novou a vzrušující spolupráci mezi dvěma předními společnostmi v oboru technologie a mobility - PCpickup.cz a Bohemia Mobil s.r.o. Toto spojení přináší široké spektrum přínosů pro naše zákazníky a posouvá nás do další úrovně inovace a kvality.

PCpickup.cz, špičkový servis počítačů, a Bohemia Mobil s.r.o., renomovaný výrobce kompozitních dílů pro letadla a kabinové motocykly, se spojili, aby vytvořili synergii mezi technologiemi a mobilitou. Tato spolupráce přináší nejen špičkové počítačové služby, ale také inovativní řešení pro letecký a motocyklový průmysl.

V rámci naší spolupráce Bohemia Mobil poskytuje PCpickup.cz komplexní technologické know-how a podporu pro jejich počítačové systémy a sítě. Na oplátku PCpickup.cz pomáhá Bohemia Mobil s vývojem a zdokonalováním leteckých dílů a technologií pro letecký průmysl.

Tato symbiotická aliance přináší oběma společnostem synergické výhody a umožňuje nám lépe sloužit našim zákazníkům. Sdílení know-how a zkušeností nám umožňuje poskytovat špičkové produkty a služby, které přesahují očekávání našich zákazníků.

Jsme přesvědčeni, že naše společná snaha a inovativní přístupy povedou k dalšímu rozvoji a růstu našich společností. Těšíme se na budoucnost plnou úspěchů a inovací, které společně dosáhneme.

Jaký je z této spolupráce přínos pro vás, naše ceněné klienty:

- Širší spektrum služeb 

- Kvalitní technologické produkty

- Zlepšená zákaznická podpora

- Inovativní řešení a technologie

Pro více informací mrkněte na stránky Bohemia Mobil s.r.o.: bohemiamobil.cz


Fotogalerie